Bejelentés



ENGLISH AT KANDÓ SCHOOL
A Kandó Téri Általános Iskola Angol Nyelvi Munkaközösségének Honlapja

MENÜ

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.









2016/17


Az angol munkaközösség tagjai:


Dobrocsiné Derényi Ildikó

Johnson Krisztina

Kemény István

Kónyáné Hargitai Anita

Mészáros Kinga

Nyemcsok Szilvia

Szász Edina

Totiszné Forgó Sarolta

Varga Katalin

 

Pearls from the Past

 

Rendezvények

 

Szept. 19. - Európai Nyelvek Napja - Lufi posta

Szept. 28. - okt. 4. Tanulmányút Angliában

Október - Wings and Feathers project

Nov. 22. - Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny Tímár Éva emlékére - iskolai forduló

Dec. 13.  - Országos Angol Nyelvi Tanulmányi Verseny iskolai fordulója

Jan. 24.  Iskolai Angol Verseny az 5. és a 6. évfolyam számára

Febr. 14. Valentin napi Szeretet posta

Márc. 22. - Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny Tímár Éva emlékére - kerületi verseny http://timar-eva.ewk.hu/verseny-2017/



Versenyeredmények


Lufi posta - A legszebb képeslapokat készítették:

1/a: Káldi Nóra, Pachman Petra

1/b: Faust Dániel, Szeles Olívia

1/c: Orosz Maya, Vass Katinka

2/a: Bakos Botond, Kálovits Richard

2/b: Bolgár Helga, Mészáros Hanna

2/c: Rozsnyai Anna, Szitai-Kovács Molli

2/d: Bíró Veronika, Kovács Korinna

3/a: Anda Nikoletta, Orbán Regina

3/b: Börcsök Babita, Házi Eszter

3/c: Tóth Réka, Váradi Nóra

3/d: Mécs Martin, Szabó Luca

4/a: Korényi Szilvia, Szilágyi Lilla

4/b: Szóráth Balázs, Melovics Renáta

4/c: Gurmai Míra, Tóth Ádám István

4/d: Kovács Krisztina, Libor Gréta

4/e: Bélius Dorottya, Labancz Kitti

5/a: Kovács Hanna, Kun Dorottya

5/b: Cetin Ayse, Nagy Zsófia

5/c: Bábel Petra, Farkasinszky Fanni

5/d: Kovács Nóra, Kun Enikő

6/a: Inhof Alexandra, Szakmáry-H. Katalin

6/b: Jeli Karolin, Gergely Luca

6/c: Baráth Réka, Varga Virág

6/d: Farkas Noémi, Gombos Alex

7/a: Deutsch Krisztián, Lázár Csaba

7/b: Pitner Barbara, Kurucz Viktória

7/c: Karakó Zsófia, Kálmán Réka

8/a: Czibulka Liza, Szerencsés Anna

8/b: Kovács Boglárka, Polyák Nóra

8/c: Mitsányi Péter, Vrabecz Viktória

8/d:Szabó Anna, Tamás Réka

 

 

Kerületi Országismereti verseny - Sztehlo Gábor Evangélikus  Gimnázium szervezésében

 

3. hely: Szepesi Olívia, Baracsi Petra és Polyák Nóra 8/b (Mészáros Kinga)

4.hely:  Kalmár Márton, Polyák Péter és Szőke Dávid 8/b (Mészáros Kinga)

 


Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny Tímár Éva emlékére iskolai forduló


5. évfolyam:

1/ Szabó Bálint 5/d (Dobrocsiné D. Ildikó)

2/ Kun Enikő 5/d (Dobrocsiné D. Ildikó)

2/ Bánhegyi Alex 5/c (Szász Edina)

3/ Sámóczi Milán 5/b (Varga Katalin)


 

6. évfolyam:

1/ Varga Virág 6/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

2/ Szakmáry-H. Katalin 6/a (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

3/ Héring Lotti 6/a (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

 

7. évfolyam:

1/ Geiger Anna 7/a (Mészáros Kinga)


2/ Fedeles Flóra 7/b (Dobrocsiné D. Ildikó)


3/Stróbli Olivér 7/a (Mészáros Kinga)

 

 

8. évfolyam:

 

1/ Dudás Anna 8/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

2/ Majercsik Kata 8/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

3/ Nánási Tímea 8/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

 

 

BGSZC Szent István Közgazdasági Szakgimnázium angol-közgazdasági verseny a budapesti általános iskolák számára

2. hely: Kovács Gergő, Szilvássy Dániel és Szűcs Péter 8/c. (Dobrocsiné D. Ildikó)


 

Christmas Is All Around - országos levelező csapatverseny

81 csapatból a 23. hely:

Eszes Gergő 6/b, Gergely Luca 6/b, Mosolygó László 6/c, Varga Virág 6/c (Dobrocsiné Derényi Ildikó)


 

 

Országos Angol nyelvű Tanulmányi verseny (OATV) iskolai forduló

6. évfolyam:

1/ Petróczi János 6c (Totiszné F. Sára)
1/ Eszes Gergely 6b (Dobrocsiné D. Ildikó)
2/ Bognár András 6c (Totiszné F. Sára)
3/ Veiland Krisztián 6c (Totiszné F. Sára)
3/ Mosolygó László 6a (Dobrocsiné D. Ildikó)


7. évfolyam:

1/ Kálmán Réka 7c (Mészáros Kinga)
2/ Stróbli Olivér 7a (Mészáros Kinga)
3/ Dévényi Róbert 7a (Mészáros Kinga)
4/ Kádár Szabolcs 7a (Mészáros Kinga)


8. évfolyam:

1/ Zambelly Soma 8c (Dobrocsiné D. Ildikó)
2/ Majercsik Kata 8c (Dobrocsiné D. Ildikó)
3/ Cséfai Zsófia 8a (Szász Edina)

 

Iskolai Angol nyelvi verseny

5. évfolyam:

1/ Németh Richárd 5/a (Varga Katalin)

2/ Bánhegyi Alex 5/c (Szász Edina)

3/ Kalmár Levente 5/d (Szász Edina)

 

6. évfolyam:

1/ Gergely Luca 6/b (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

2/ Petróczi János 6/c (Totiszné Forgó Sarolta)

3/ Eszes Gergő 6/b (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

 

Kerületi Angol nyelvi verseny  - Brassó Utcai Ált. Isk.

5. évfolyam:

2. hely: Németh Richárd 5/a (Varga Katalin)

3. hely: Bánhegyi Alex 5/c (Szász Edina)

 

6. évfolyam:

1. hely: Gergely Luca 6/b (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

1. hely:Petróczi János 6/c (Totiszné Forgó Sarolta)

2. hely: Eszes Gergő 6/b (Dobrocsiné Derényi Ildikó)


Kerületi angol nyelvű vers és prózamondó verseny Tímár Éva emlékére

6.évfolyam:

1. hely + közönségdíj: Varga Virág 6/c (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

7. évfolyam:

1. hely: Geiger Anna 7/a (Mészáros Kinga)

8. évfolyam:

1. hely + közönségdíj: Dudás Anna 8/c (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

 

 

Kerületi Angol nyelvi verseny - Gloriett Sportiskolai Általános Iskola

7. évfolyam:

3. hely: Stróbli Olivér 7/a (Mészáros Kinga)

4. hely: Kálmán Réka 7/c (Kemény István - Johnson Krisztina)

4. hely: Dévényi Róbert 7/a (Mészáros Kinga

 

 

8. évfolyam:

1. hely: Zambelly Soma 8/c (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

2. hely: Majercsik Kata 8/c (Dobrocsiné Derényi Ildikó)

3. hely: Cséfai Zsófia 8a/ (Szász Edina)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





 












Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!